Premenstruela - suplement diety

49,00 zł
90 kapsułek MASA NETTO 51 g
  • Róża stulistna i wiesiołek dziwny zwiększają komfort podczas menstruacji
  • Szafran wspiera równowagę emocjonalną
  • Żelazo pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek i hemoglobiny, a witamina C zwiększa jego przyswajalność
Suplement diety Premenstruela jest przeznaczony dla kobiet, które pragną poprawić swój komfort w czasie menstruacji. Wiesiołek dziwny dostarcza substancji odżywczych, które pomagają utrzymać dobre zdrowie podczas menstruacji. Szafran ułatwia zachowanie spokoju. Żelazo pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek i hemoglobiny, a witamina C zwiększa jego przyswajanie.

Sposób użycia:
2 razy dziennie po jednej kapsułce po posiłku, popijając płynem.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia.

Składniki:
ekstrakt z wiesiołka dziwnego (Oenothera paradoxa), ekstrakt z róży stulistnej (Rosa centifolia), kapsułka (żelatyna, woda, barwniki – E 171, E 172), witamina C (kwas L-askorbinowy), mleczan żelaza (II), ekstrakt z szafranu (Crocus sativus), maltodekstryna, substancja przeciwzbrylająca – E 470b.

Substancje o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznym Zalecana porcja dzienna (2 kaps.) zawiera% referencyjnej wartości spożycia
Ekstrakt z wiesiołka dziwnego400 mg-
Ekstrakt z róży stulistnej300 mg-
Ekstrakt z szafranu20 mg-
Witamina C80 mg100
Żelazo14 mg100


Podmiot działający na rynku:
AMC Pharma Limited
2 Boatyard Apt.,
30 Ferry Street,
London E14 3DT,
UK