15% rabatu

Aby uzyskać 15% zniżki na produkty AMC Pharma, wystarczy skorzystać z aktualnego kuponu rabatowego umieszczonego w miesięczniku "Żyj długo". Pismo o zdrowiu "Żyj Długo" jest dostępne w punktach sprzedaży prasy na terenie całego kraju, a także w prenumeracie pocztowej.

Składając zamówienie na naszej stronie należy podać numer kuponu rabatowego.

Dowiedz się więcej


Rabaty dla członków Klubu "Żyj Długo"

Celem Klubu "Żyj długo" jest promowanie zdrowego stylu życia. Klub zrzesza tych wszystkich, dla których ważne jest długie życie w dobrej kondycji.

Przy zakupie produktów AMC Pharma członkom Klubu przysługuje każdorazowo specjalny progresywny rabat procentowy od 18% do 25% zależny od łącznej sumy zamówienia oraz upominek do wyboru – wystarczy podać numer karty klubowej*.

Ponadto każdy Klubowicz otrzymuje:

  • upominek powitalny
  • bezpłatny egzemplarz czasopisma "Żyj długo"
  • rabat 40% na prenumeratę magazynu "Żyj długo" oraz
  • kod rabatowy uprawniający do 7% zniżki na każde zamówienie w sklepie internetowym Sklep.poradnia.pl

Aby zostać członkiem Klubu "Żyj długo", wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, podając swoje dane osobowe. Niezwłocznie otrzymają Państwo list z numerem karty klubowej, który upoważnia do zniżki oraz korzystania z wszystkich pozostałych przywilejów i promocji. By móc od razu skorzystać z przywilejów Klubowicza, prosimy podać w formularzu swój adres e-mail. Numer karty klubowej otrzymają Państwo pocztą elektroniczną.

Dowiedz się więcej

* Oferta tylko dla klientów indywidualnych. Nie dotyczy zakupu w aptekach i sklepach zielarskich.


Zestaw dla sportowców na 2 miesiące - 25% rabatu oraz atrakcyjny upominek

Nawadnianie organizmu, utrzymywanie równowagi elektrolitowej oraz przyjmowanie witamin i antyoksydantów to podstawy prawidłowego żywienia osób uprawiających sport amatorsko, jak i wyczynowo.

W skład Zestawu dla sportowców wchodzą:
  • Woda kokosowa Coco Nirvanaa (250 g)
  • 2 x Naturalna witamina C z dzikiej róży (50 g)
  • Witamina D3 (3 x 20 listków)
  • Stop Oxy Stres na dzień (60 kapsułek)
  • Stop Oxy Stres na noc (60 kapsułek)

Oferta jest ważna do 31 marca 2017 r. lub do wyczerpania zapasów. Oferta nie łączy się z innymi rabatami.

Skorzystaj z promocji


Proliferatin Control + Witamina D3 GRATIS

Suplementacja witaminą D3 jest zalecana szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Dlatego tylko teraz do każdego zakupionego opakowania suplementu diety Proliferatin Control dodajemy GRATIS 60 listków suplementu diety Witamina D3 o wartości 29 zł!

Jako że witamina D3 jest rozpuszczalna w tłuszczach, przyjmowanie tej witaminy wraz z olejem arganowym zawartym w suplemencie diety Proliferatin Control zwiększa jej wchłanianie.

Oferta jest ważna do 28 lutego 2017 r. lub do wyczerpania zapasów.

Skorzystaj z promocji


Dostawa gratis

W naszym sklepie zakupy o wartości powyżej 250 zł premiowane są darmową wysyłką. Nie czekaj - złóż zamówienie już teraz, skorzystaj z bezpłatnej dostawy i zaoszczędź pieniądze!