Rabaty dla członków Klubu "Żyj Długo"

Celem Klubu "Żyj długo" jest promowanie zdrowego stylu życia. Klub zrzesza tych wszystkich, dla których ważne jest długie życie w dobrej kondycji.

Przy zakupie produktów AMC Pharma członkom Klubu przysługuje każdorazowo specjalny progresywny rabat procentowy od 18% do 25% zależny od łącznej sumy zamówienia oraz upominek do wyboru – wystarczy podać numer karty klubowej*.

Ponadto każdy Klubowicz otrzymuje:

  • upominek powitalny
  • bezpłatny egzemplarz czasopisma "Żyj długo" oraz
  • rabat 40% na prenumeratę magazynu "Żyj długo".

Aby zostać członkiem Klubu "Żyj długo", wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, podając swoje dane osobowe. Niezwłocznie otrzymają Państwo list z numerem karty klubowej, który upoważnia do zniżki oraz korzystania z wszystkich pozostałych przywilejów i promocji. By móc od razu skorzystać z przywilejów Klubowicza, prosimy podać w formularzu swój adres e-mail. Numer karty klubowej otrzymają Państwo pocztą elektroniczną.

Dowiedz się więcej

* Oferta tylko dla klientów indywidualnych. Nie dotyczy zakupu w aptekach i sklepach zielarskich.


Dostawa gratis

W naszym sklepie zakupy o wartości powyżej 250 zł premiowane są darmową wysyłką. Nie czekaj - złóż zamówienie już teraz, skorzystaj z bezpłatnej dostawy i zaoszczędź pieniądze!


Płyn do dezynfekcji rąk gratis

Do każdego zamówienia złożonego na stronie Herbsecret.pl dodajemy BEZPŁATNIE opakowanie płynu do dezynfekcji rąk Muña-muña SEPT (30 ml). Muña-muña SEPT to płyn do higienicznej dezynfekcji rąk o działaniu wirusobójczym. Dzięki zawartości 70% alkoholu płyn skutecznie dezynfekuje skórę dłoni. Zawarty w produkcie glikol propylenowy zapobiega utracie wilgoci przez skórę i jej nadmiernemu przesuszeniu.