o nas

AMC Pharma Limited to założona w 2011 r. firma z siedzibą w Londynie produkująca suplementy diety i wyroby medyczne. Misją firmy jest tworzenie kompletnej oferty produktowej zgodnej z oczekiwaniami i potrzebami Klientów oraz Farmaceutów.

Priorytety naszej działalności to poprawa zdrowia Klientów stosujących produkty AMC Pharma oraz promowanie zdrowego trybu życia. Nasza oferta skierowana jest do osób w każdym wieku, pragnących dbać o swoje zdrowie i witalność poprzez wzbogacenie diety o niezbędne substancje odżywcze, składniki mineralne i witaminy.

Preparaty AMC Pharma produkowane są ze starannie wyselekcjonowanych surowców pochodzących ze sprawdzonych źródeł i przetwarzanych w warunkach laboratoryjnych. W zakładzie produkcyjnym wdrożony został system HACCP gwarantujący najwyższe standardy bezpieczeństwa naszych wyrobów. Dbamy o wysoką jakość na wszystkich etapach produkcji, magazynowania i dystrybucji produktów.

Zatrudniamy sztab konsultantów służących poradą telefoniczną Klientom szukającym bezpiecznych metod profilaktyki zdrowotnej. Współpracujący z nami eksperci stale pogłębiają wiedzę z zakresu ochrony zdrowia, suplementacji i technologii, co owocuje sukcesywnym poszerzaniem naszej oferty o nowe, innowacyjne pozycje. Do takich nowatorskich produktów należą zestawy taśm kinezjologicznych w postaci gotowych aplikacji przeznaczonych do samodzielnego stosowania, które wprowadziliśmy na rynek w roku 2015.

Informacje kontaktowe

AMC PHARMA LIMITED
14 Chichester Way
London E14 3EG
Great Britain
tel. (klienci indywidualni): 801 31 69 51
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.