o nas

AMC Pharma Limited to firma z siedzibą w Londynie specjalizująca się w produkcji i dystrybucji w Europie wyrobów medycznych, suplementów diety i kosmetyków. Misją firmy jest tworzenie kompletnej oferty produktowej zgodnej z oczekiwaniami i potrzebami Klientów oraz Farmaceutów.

Priorytety naszej działalności to poprawa zdrowia Klientów stosujących produkty AMC Pharma oraz promowanie zdrowego trybu życia. Nasza oferta skierowana jest do osób w każdym wieku, pragnących dbać o swoje zdrowie i witalność poprzez wzbogacenie diety o niezbędne substancje odżywcze, składniki mineralne i witaminy.

Preparaty AMC Pharma produkowane są ze starannie wyselekcjonowanych surowców pochodzących ze sprawdzonych źródeł i przetwarzanych w warunkach laboratoryjnych. W zakładzie produkcyjnym wdrożony został system HACCP gwarantujący najwyższe standardy bezpieczeństwa naszych wyrobów. Dbamy o wysoką jakość na wszystkich etapach produkcji, magazynowania i dystrybucji produktów.

Zatrudniamy sztab konsultantów służących poradą telefoniczną Klientom szukającym bezpiecznych metod profilaktyki zdrowotnej. Współpracujący z nami eksperci stale pogłębiają wiedzę z zakresu ochrony zdrowia, suplementacji i technologii, co owocuje sukcesywnym poszerzaniem naszej oferty o nowe, innowacyjne pozycje. Do takich nowatorskich produktów należą zestawy taśm kinezjologicznych w postaci gotowych aplikacji przeznaczonych do samodzielnego stosowania, które wprowadziliśmy na rynek w roku 2015.

Receptury naszych produktów opracowywane są pod kierunkiem prof. zw. n. farm. Jerzego W. Łukasiaka, najwybitniejszego znawcy rośliny vilcacora w Europie, współautora publikacji „Vilcacora w świetle badań naukowych” (Gdańsk 2001). AMC Pharma jest wyłącznym właścicielem znaku towarowego Vilcacora oraz jedynym producentem oryginalnej vilcacory posiadającej oświadczenia zdrowotne w rejestrze Europejskiego Urzędu ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA). Wszyscy konsultanci AMC Pharma są dietetykami, Klienci mogą więc mieć pewność, że otoczeni są specjalistyczną opieką.

Informacje kontaktowe

AMC PHARMA LIMITED
14 Chichester Way
London E14 3EG
Great Britain
tel. (klienci indywidualni): 801 31 69 51
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.