Do jakich krajów wysyłacie przesyłki?

Produkty AMC Pharma są sprzedawane w ten sam sposób na terenie całej Unii Europejskiej. Wszystkie nasze suplementy diety są dystrybuowane zgodnie z prawem europejskim. Posiadamy Świadectwo Wolnej Sprzedaży swoich produktów wydane przez DEFRA.

Jaki jest wasz adres korespondencyjny?

AMC PHARMA LIMITED
BCM, box 4748
LONDON WC1N 3XX
GREAT BRITAIN

Jak długo będę czekać na zamówienie?

Zamówienia realizujemy w ciągu 1 dnia roboczego. Jeżeli zdecydowałeś/aś się na przelew bankowy, musisz pamiętać, że paczka zostanie wysłana dopiero, gdy AMC Pharma otrzyma przelew.

Czy mogę płacić kartą?

W chwili obecnej prowadzimy negocjacje z bankiem, by umożliwić naszym klientom opcję płatności kartą na naszej stronie internetowej.

Czy mogę bezpiecznie stosować wasze suplementy?

Oczywiście. Wszystkie nasze suplementy są diety dystrybuowane zgodnie z prawem europejskim, a stosowane w ich produkcji surowce posiadają certyfikaty i wymagane badania mikrobiologiczne gwarantujące ich jakość i czystość.

Jednocześnie AMC Pharma Limited stoi na stanowisku, iż stosując nasze suplementy diety w żadnym wypadku nie należy rezygnować z leczenia zaordynowanego wcześniej przez lekarza prowadzącego. Prosimy o przestrzeganie zaleconego sposobu użycia suplementów diety.