Mastika Gold - suplement diety

123,90 zł
84 kapsułki Masa netto 47 g
  • Porcja na 4 tygodnie

Suplement diety wzbogaca dietę o chios mastika. Mastika to znana od tysiącleci żywica z wiecznie zielonego drzewa Pistacia lentiscus. Rośnie ono tylko na leżącej na Morzu Egejskim greckiej wyspie Chios. W Grecji mastika nazywana jest także "łzami Boga" lub "łzami z Chios", gdyż wyciekająca z drzewa kleista żywica przybiera kształt kropel przypominających łzy. Zbiera się ją, nacinając delikatnie korę drzewa, a następnie suszy na słońcu.

Sposób użycia:
Przez pierwsze dwa tygodnie 2 razy po 2 kapsułki dziennie (rano i wieczorem), popijając płynem. Po tym okresie zmniejszyć porcję do 2 kapsułek (wieczorem), popijając płynem.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej.

Suplement diety Mastika Gold – kraj pochodzenia suplementu diety Wielka Brytania, miejsce pochodzenia składnika mastika (Pistacia lentiscus) jest inne niż kraj pochodzenia suplementu diety.

Składniki:
sproszkowana chios mastika (Pistacia lentiscus), kapsułka (żelatyna, woda, barwniki - E 171, E 172), maltodekstryna, substancja przeciwzbrylająca - E 470b.

Substancje o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznymZalecana porcja dzienna (2-4 kapsułki) zawiera
Sproszkowana mastika 960 mg – 1920 mgPodmiot działający na rynku:
AMC Pharma Limited,
14 Chichester Way,
London E14 3EG, UK