ProProstata Plus - suplement diety

84,90 zł
60 kapsułek MASA NETTO 47 g
  • Wierzbówka kiprzyca oraz len zwyczajny przyczyniają się do utrzymania zdrowej prostaty

Suplement diety ProProstata przeznaczony jest dla mężczyzn, którzy chcą zadbać o swoją prostatę. Zawiera ekstrakt z pestek dyni, który wspiera zdrowie dolnych dróg moczowych. Wierzbówka kiprzyca przywraca witalność organizmu. Roślina ta oraz oraz len zwyczajny przyczyniają się do utrzymania zdrowej prostaty. Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowej płodności i prawidłowych funkcji rozrodczych, a ponadto pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu we krwi. Suplement diety został wzbogacony o ekstrakt z vilcacory standaryzowany na zawartość alkaloidów.

Sposób użycia:
2 razy dziennie po jednej kapsułce po posiłku, popijając płynem.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia, osobom z niskim ciśnieniem oraz dzieciom poniżej 12-go roku życia. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia.

Składniki:
ekstrakt z pestek dyni (Cucurbita pepo), mielony len zwyczajny (Linum usitatissimum), kapsułka (żelatyna, woda), ekstrakt z wierzbówki kiprzycy (Epilobium angustifolium), standaryzowany ekstrakt z vilcacory (Uncaria tomentosa), maltodekstryna, glukonian cynku, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Substancje o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznymZalecana porcja dzienna (2 kapsułki) zawiera% referencyjnej wartości spożycia
Ekstrakt z pestek dyni 400 mg -
Len zwyczajny 400 mg -
Ekstrakt z wierzbówki kiprzycy 200 mg -
Ekstrakt z vilcacory 160 mg -
W tym:    
Alkaloidy min. 3,2 mg -
Cynk 10 mg 100Podmiot działający na rynku:
AMC Pharma Limited
14 Chichester Way
London E14 3EG
UK