ProProstata Plus - suplement diety

79,00 zł
60 kapsułek MASA NETTO 47 g
  • Wierzbówka kiprzyca oraz lignany zawarte w lnie zwyczajnym przyczyniają się do utrzymania zdrowej prostaty
Suplement diety ProProstata przeznaczony jest dla mężczyzn, którzy chcą zadbać o swoją prostatę. Zawiera ekstrakt z pestek dyni, który wspiera zdrowie dolnych dróg moczowych. Wierzbówka kiprzyca przywraca witalność organizmu. Roślina ta oraz oraz lignany zawarte w lnie zwyczajnym przyczyniają się do utrzymania zdrowej prostaty. Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowej płodności i prawidłowych funkcji rozrodczych, a ponadto pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu we krwi. Suplement diety został wzbogacony o ekstrakt z vilcacory standaryzowany na zawartość alkaloidów oksoindolowych.

Sposób użycia:
2 razy dziennie po jednej kapsułce po posiłku, popijając płynem.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia, osobom z niskim ciśnieniem oraz dzieciom poniżej 12-go roku życia. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia.

Składniki:
ekstrakt z pestek dyni (Cucurbita pepo), mielony len zwyczajny (Linum usitatissimum), kapsułka (żelatyna, woda, barwnik – E 171), ekstrakt z wierzbówki kiprzycy (Epilobium angustifolium), standaryzowany na zawartość alkaloidów oksoindolowych ekstrakt z vilcacory (Uncaria tomentosa), glukonian cynku, maltodekstryna, substancja przeciwzbrylająca – E 470b.

Substancje o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznym Zalecana porcja dzienna (2 kapsułki) zawiera% referencyjnej wartości spożycia
Ekstrakt z pestek dyni400 mg-
Len zwyczajny400 mg-
Ekstrakt z wierzbówki kiprzycy200 mg-
Ekstrakt z vilcacory160 mg-
W tym:
Alkaloidy oksoindolowe3,2 mg-
Cynk10 mg100


Podmiot działający na rynku:
AMC PHARMA LIMITED
2 Boatyard Apt.,
30 Ferry Street,
London E14 3DT,
United Kingdom