Żurawina + Dzika Róża - suplement diety

29,89 zł
60 kapsułek MASA NETTO 35 g
Składnik suplementu diety dzika róża:
  • wspiera wydalniczą funkcję nerek
  • wpływa korzystnie na zdrowie dolnych dróg moczowych
  • wspomaga prawidłowe działanie pęcherza moczowego

Suplement diety przeznaczony dla osób dbających o układ moczowy. Zawiera ekstrakt z żurawiny wielkoowocowej (Vaccinium macrocarpon) standaryzowany na zawartość min. 2,5% proantocyjanidyn oraz ekstrakt z dzikiej róży (Rosa canina). Dzika róża wspomaga wydalniczą funkcję nerek, zdrowie dolnych dróg moczowych i prawidłowe działanie pęcherza moczowego. Ponadto wspiera zdrowie układu pokarmowego, odpornościowego i oddechowego, posiada właściwości antyoksydacyjne oraz zwiększa ruchomość stawów. Ekstrakt z dzikiej róży zawiera witaminę C. Zalecana porcja dzienna (1–2 kapsułki) pokrywa 100–200% referencyjnej wartości spożycia witaminy C.

Sposób użycia:
1 kapsułkę dziennie po posiłku, popijając płynem. W okresie zwiększonego zapotrzebowania 2 razy dziennie po jednej kapsułce po posiłku, popijając płynem.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia.

Składniki:
ekstrakt z żurawiny wielkoowocowej (Vaccinium macrocarpon), maltodekstryna, ekstrakt z dzikiej róży (Rosa canina), kapsułka (żelatyna, woda), substancja wypełniająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Substancje o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznymZalecana porcja dzienna (1-2 kaps.) zawiera% referencyjnej wartości spożycia
Ekstrakt z żurawiny wielkoowocowej (Vaccinium macrocarpon) 250–500 mg
W tym: proantocyjanidyny 6,25–12,5 mg
Ekstrakt z dzikiej róży (Rosa canina) 115–230 mg
W tym: Witamina C 80–160 mg 100–200Podmiot działający na rynku:
AMC Pharma Limited
14 Chichester Way
London E14 3EG, UK