OMU-FLEX - suplement diety

59,00 zł
90 kapsułek MASA NETTO 76 g
Składnik suplementu diety imbir lekarski:
  • wspiera kontrolę reakcji zapalnych
  • pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu stawów
  • łagodzi bóle reumatyczne
  • wspomaga ruchomość stawów oraz pomaga uniknąć ich porannej sztywności

OMU-FLEX Omułek zielonowargowy + imbir lekarski to suplement diety przeznaczony dla osób dbających o stawy i układ ruchowy. Zalecana porcja dzienna (2 kapsułki) zawiera aż 1300 mg sproszkowanego omułka zielonowargowego (Perna canaliculus), stosowanego od wieków przez rdzennych mieszkańców Nowej Zelandii. Zawarty w suplemencie diety ekstrakt z imbiru lekarskiego (Zingiber officinale Roscoe) pomaga zwiększyć mobilność stawów i uniknąć ich porannej sztywności. Wspomaga prawidłową reakcję organizmu na procesy zapalne, sprzyjając utrzymaniu równowagi hormonów regulujących stany zapalne (prostaglandyn). Wspiera również zdrowie układu odpornościowego i wykazuje działanie przeciwutleniające.

Sposób użycia:
2 razy dziennie po jednej kapsułce przed posiłkiem, popijając płynem.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia. Ważne jeststosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia.

Składniki:
Sproszkowany omułek zielonowargowy (Perna canaliculus) mięczak, kapsułka (żelatyna, woda), ekstrakt z imbiru lekarskiego (Zingiber officinale Roscoe).

Substancje o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznymZalecana porcja dzienna (2 kapsułki) zawiera
Sproszkowany omułek zielonowargowy (Perna canaliculus) 1300 mg
Ekstrakt z imbiru lekarskiego (Zingiber officinale Roscoe) 200 mgPodmiot działający na rynku:
AMC Pharma Limited
14 Chichester Way
London E14 3EG, UK