Nopal - suplement diety

79,50 zł
90 kapsułek MASA NETTO 51 g
  • Nopal pomaga kontrolować wagę

Nopal to meksykańska nazwa opuncji, znanej też jako figa indyjska lub figa kaktusowa. Głównym składnikiem suplementu są sproszkowane liście tej rośliny.

Nopal wspiera odchudzanie i pomaga kontrolować masę ciała poprzez obniżanie apetytu i liczby spożywanych kalorii. Nowa formuła suplementu diety to aż 500 mg nopalu w jednej kapsułce, co daje porcję dzienną 1000–2000 mg.

Sposób użycia:
2 razy dziennie po jednej lub dwie kapsułki do posiłku, popijając płynem.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia.

Składniki:
sproszkowane liście opuncji (Opuntia ficus-indica), kapsułka (żelatyna, woda, barwniki - E 171, E 172).

Suplement diety Nopal – kraj pochodzenia suplementu diety Polska, miejsce pochodzenia składnika nopal (Opuntia ficus-indica) jest inne niż kraj pochodzenia suplementu diety.

Substancje o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznymZalecana porcja dzienna (2–4 kapsułki) zawiera
Sproszkowane liście opuncji (Opuntia ficus-indica) 1000 - 2000 mgPodmiot działający na rynku:
AMC Pharma Limited
14 Chichester Way
London E14 3EG
UK