Melatonina (20 listków x 3) - suplement diety

39,90 zł
20 listków x 3 opakowania MASA NETTO 0,8 g x 3 opakowania
  • Melatonina pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie
Suplement diety Melatonina przeznaczony jest dla osób uskarżających się na problemy ze snem. Wydzielany przez szyszynkę hormon melatonina reguluje rytm dobowy snu i czuwania. Pomagając skrócić czas potrzebny na zaśnięcie, melatonina zmniejsza trudności w zasypianiu. Z tego względu suplementację melatoniną mogą stosować między innymi: osoby mające problemy z zasypianiem, pracownicy wykonujący pracę zmianową oraz podróżni cierpiący na zaburzenia snu związane ze zmianą stref czasowych. Suplement diety Melatonina ma wygodną postać listków.

Sposób użycia:
raz dziennie (przed snem) położyć pojedynczy listek na języku. Listek szybko się rozpuści, uwalniając melatoninę.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia. Korzystne działanie występuje w przypadku spożycia 1 mg melatoniny krótko przed pójściem spać.

Składniki:
substancja wypełniająca – E 464, substancja wypełniająca – E 421, melatonina, emulgator – E 433, aromat, regulator kwasowości – E 330, stabilizator – E 471, barwnik – E 142, substancja słodząca – E 954, substancja słodząca – E 955, woda.

Substancje o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznym Zalecana porcja dzienna (1 listek) zawiera
Melatonina1 mg


Podmiot działający na rynku:
AMC Pharma Limited,
2 Boatyard Apt.
30 Ferry Street,
London E14 3DT,
United Kingdom