Gastro Control - suplement diety

34,90 zł
60 kapsułek MASA NETTO 35g
  • Len zwyczajny ułatwia trawienie
  • Migdałecznik chebułowiec wspiera zdrowie żołądka i jelit
  • Cynamonowiec cejloński pomaga zachować zdrowie układu pokarmowego
Suplement diety Gastro Control jest przeznaczony dla osób, które chcą zadbać o komfort swojego trawienia. Len zwyczajny oraz cynamonowiec cejloński zawarte w suplemencie diety przyczyniają się do ułatwienia trawienia. Migdałecznik chebułowiec wspiera zdrowie żołądka i jelit. Ma także pozytywny wpływ na wątrobę, będącą kluczowym organem zaangażowanym w procesy trawienne. Ponadto cynamonowiec cejloński pomaga zachować zdrowie układu pokarmowego oraz sprzyja utrzymaniu prawidłowego poziom cukru we krwi i prawidłowej wagi.

Sposób użycia:
2 razy dziennie po jednej kapsułce po posiłku, popijając płynem.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia.

Składniki:
mielony len zwyczajny (Linum usitatissimum), ekstrakt z migdałecznika chebułowca (Terminalia chebula), kapsułka (żelatyna, woda, barwniki - E 171, E 172), ekstrakt z cynamonowca cejlońskiego (Cinnamomum zeylanicum), substancja przeciwzbrylająca - E 470b.

Substancje o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznym Zalecana porcja dzienna (2 kapsułki) zawiera
Len zwyczajny600 mg
Ekstrakt z migdałecznika chebułowca225 mg
Ekstrakt z cynamonowca cejlońskiego200 mg


Podmiot działający na rynku:
AMC Pharma Limited
2 Boatyard Apt.,
30 Ferry Street,
London E14 3DT,
UNITED KINGDOM