Chlorella - suplement diety

54,90 zł
90 kapsułek MASA NETTO 43 g
Chlorella zawarta w suplemencie diety:
  • wspomaga zdrowie wątroby
  • pomaga w usuwaniu metali ciężkich z organizmu
  • przeciwdziała zmęczeniu

Chlorella jest algą słodkowodną stanowiącą naturalne źródło składników odżywczych, witamin i minerałów. Algi przeciwdziałają zmęczeniu oraz utrzymują organizm w dobrej kondycji. Odżywiają organizm i mają korzystny wpływ na produkcję komórek krwi. Wspomagają usuwanie szkodliwych metali ciężkich. Sprzyjają również utrzymaniu zdrowia układu pokarmowego i wątroby, a także normalnego działania okrężnicy. Chronią DNA, białka i lipidy przed uszkodzeniem oksydacyjnym oraz wpływają na wzrost odporności.

Sposób użycia:
3 razy dziennie po 1 lub 2 kapsułki do posiłku, popijając płynem.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia.

Suplement diety Chlorella – kraj pochodzenia suplementu diety Wielka Brytania, miejsce pochodzenia składnika chlorella (Chlorella pyrenoidosa) jest inne niż kraj pochodzenia suplementu diety.

Składniki:
Chlorella (Chlorella pyrenoidosa), kapsułka (żelatyna, woda).

Substancje o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznymZalecana porcja dzienna (3-6 kapsułek) zawiera
Chlorella (Chlorella pyrenoidosa) 1200 – 2400 mgPodmiot działający na rynku:
AMC Pharma Limited
14 Chichester Way
London E14 3EG, UK