Angio Protect - suplement diety

29,89 zł
60 kapsułek MASA NETTO 34 g
  • Składnik suplementu diety Angio Protect: vilcacora wspomaga układ odpornościowy

Arginina jest aminokwasem naturalnie występującym w organizmie człowieka. Literatura naukowa podaje, że arginina jest niezbędna do syntezy tlenku azotu.
Drugi składnik suplementu diety vilcacora (Uncaria tomentosa) wspiera układ immunologiczny.

Sposób użycia:
3 razy dziennie po jednej kapsułce 30 minut przed posiłkiem lub 2 razy po 2 kapsułki 30 minut przed śniadaniem i przed obiadem, popijając płynem.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia, osobom z niskim ciśnieniem oraz dzieciom poniżej 12-go roku życia.

Składniki:
L-arginina, kapsułka (żelatyna, woda), maltodekstryna, ekstrakt z vilcacory (Uncaria tomentosa) substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Substancje o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznym:Zalecana porcja dzienna (3-4 kaps.) zawiera:
L-arginina 1119-1492 mg
Ekstrakt z vilcacory 123,9-165,2 mgPodmiot działający na rynku:
A-Z Medica Sp. z o.o.
ul. Władysława IV 13C
80-547 Gdańsk