A-Z Granat sok skoncentrowany - suplement diety

59,90 zł
OBJĘTOŚĆ NETTO 495 ml
  • Suplement diety stanowi źródło witaminy C, B6 i niacyny

Od starożytnych czasów owoc drzewa Punica granatum należał do symbolizujących siłę, męstwo i długowieczność. Suplement diety A-Z Granat sok skoncentrowany stanowi źródło witaminy C, która przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, niacyny, która przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz witaminy B6, która pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek.

Sposób użycia:
Rozcieńczyć w stosunku 1:5. Dzienną porcję soku, czyli 8 łyżeczek (40 ml) wymieszać z 200 ml wody, wypić przed posiłkiem, najlepiej rano.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia. Przed użyciem wymieszać.

Suplement diety A-Z Granat sok skoncentrowany - kraj pochodzenia Polska, miejsce pochodzenia składnika granat (Punica granatum) jest inne niż kraj pochodzenia suplementu diety.

Składniki:
pięciokrotnie skoncentrowany sok z granatu (Punica granatum), substancja konserwująca - sorbinian potasu, kwas L-askorbinowy, amid kwasu nikotynowego, chlorowodorek pirydoksyny.

Substancje o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznym:Zalecana porcja dzienna (40 ml) zawiera:% referencyjnej wartości spożycia:
Koncentrat soku z granatu (Punica granatum) 39,9 ml
Witamina C 20 mg 25
Niacyna 4 mg 25
Witamina B6 0,35 mg 25Podmiot działający na rynku:
A-Z Medica Sp. z o.o.
ul. Władysława IV 13C
80-547 Gdańsk