A-Z Aloes - suplement diety

24,90 zł
60 kapsułek MASA NETTO 34 g
Składniki suplementu diety
  • Aloes wspiera funkcjonowanie układu odpornościowego
  • Aloes wspomaga funkcje jelit

Suplement diety A-Z Aloes zawiera ekstrakt z aloesu standaryzowany na obecność polisacharydów.
Aloes posiada właściwości detoksykacyjne oraz zwalcza wolne rodniki (właściwości przeciwutleniające). Wspiera także działanie układu immunologicznego.

Sposób użycia:
2 kapsułki dziennie do posiłku (najlepiej rano), popijając płynem.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia. Nie zawiera aloiny.

Suplement diety A-Z Aloes - kraj pochodzenia suplementu diety Polska, miejsce pochodzenia składnika aloes (Aloe barbadensis) jest inne niż kraj pochodzenia suplementu diety.

Składniki:
maltodekstryna, kapsułka (żelatyna, woda), standaryzowany ekstrakt 200:1 z aloesu (Aloe barbadensis), substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Substancje o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznym:Zalecana porcja dzienna (2 kaps.) zawiera:
Ekstrakt 200:1 z aloesu (Aloe barbadensis) standaryzowany na min. 10% polisacharydów 150 mgPodmiot działający na rynku:
A-Z Medica Sp. z o.o.
ul. Władysława IV 13C
80-547 Gdańsk