Suplement diety wzbogaca dietę o chios mastika. Mastika to znana od tysiącleci żywica z wiecznie zielonego drzewa Pistacia lentiscus. Rośnie ono tylko na leżącej na Morzu Egejskim greckiej wyspie Chios. W Grecji mastika nazywana jest także 'łzami Boga' lub 'łzami z Chios', gdyż wyciekająca z drzewa kleista żywica przybiera kształt kropel przypominających łzy. Zbiera się ją, nacinając delikatnie korę drzewa, a następnie suszy na słońcu. Mastika Eliksir to produkt o oryginalnej recepturze, dostępny wyłącznie w AMC Pharma, w postaci płynu o mlecznej barwie i balsamicznej woni mastiki.

Alk. 20% objętości

Sposób użycia:
dwa razy dziennie po 10 ml lub raz dziennie 20 ml rozcieńczyć w niewielkiej ilości wody. Spożyć po posiłku. Przed użyciem wstrząsnąć. Tworzenie się osadu jest procesem naturalnym, który nie wpływa na jakość produktu.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia.

Suplement diety Mastika Eliksir – kraj pochodzenia diety Wielka Brytania, miejsce pochodzenia podstawowego składnika chios mastika (Pistacia lentiscus) jest inne niż kraj pochodzenia suplementu diety.

Składniki:
woda demineralizowana, alkohol etylowy, chios mastika (Pistacia lentiscus).

Substancje o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznymZalecana porcja dzienna (20 ml) zawiera
Chios mastika (Pistacia lentiscus) 1000 mgPodmiot działający na rynku:
AMC Pharma Limited
14 Chichester Way
London E14 3EG, UK