Maca - suplement diety

77,90 zł
ILOŚĆ NETTO: 90 kapsułek
Składniki suplementu diety:
  • stanowią źródło fitoestrogenu (maca)
  • wspomagają zdrowie fizyczne i umysłowe (maca)

Stosowany od wieków przez Indian peruwiańskich korzeń rośliny maca (Lepidium meyenii) dostarcza organizmowi białka, stanowi źródło energii dla organizmu, wspomaga wydajność fizyczną i psychiczną oraz pomaga w utrzymaniu wytrzymałości i witalności. Z tego względu mogą go stosować osoby prowadzące aktywny tryb życia, wymagający intensywnego wysiłku umysłowego i fizycznego. Maca dostarcza też fitoestrogenu, który działa na układ hormonalny, a tym samym ma wpływ na stymulację płodności zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn, pomagając w zachowaniu naturalnej aktywności seksualnej i energii.

Sposób użycia:
3 razy dziennie po 1 kapsułce w czasie posiłku, popijając płynem.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia.

Suplement diety Maca – kraj pochodzenia suplementu diety Wielka Brytania, miejsce pochodzenia składnika maca (Lepidium meyenii) jest inne niż kraj pochodzenia suplementu diety.

Składniki:
maltodekstryna, ekstrakt z korzenia maki (Lepidium meyenii), kapsułka (żelatyna, woda), substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Substancje o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznymZalecana porcja dzienna (3 kapsułki) zawiera
Ekstrakt z korzenia maki (Lepidium meyenii) 300 mgPodmiot działający na rynku:
AMC Pharma Limited
14 Chichester Way,
London E14 3EG, UK