Lutein Plus - suplement diety

63,90 zł
90 kapsułek MASA NETTO 46 g
  • Witamina A zawarta w suplemencie diety pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia

Suplement diety Lutein Plus stworzono z myślą o osobach, które szczególnie powinny zadbać o narząd wzroku. Ekstrakt z aksamitki znajdujący się w suplemencie diety Lutein Plus jest standaryzowany na zawartość dwóch karotenoidów: luteiny i zeaksantyny. Luteina jest jednym z podstawowych barwników znajdujących się w plamce żółtej oka. Witamina A pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia i właściwego stanu błon śluzowych. Wspiera także zdrowie układu odpornościowego.

Sposób użycia:
1 kapsułka dziennie, popijając płynem. W przypadku zwiększonego zapotrzebowania na witaminę A można spożyć drugą kapsułkę, popijając płynem.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia.

Składniki:
maltodekstryna, ekstrakt z aksamitki (Tagetes erecta) standaryzowany na luteinę i zeaksantynę, kapsułka (żelatyna, woda), witamina A (octan retinylu).

Substancje o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznymZalecana porcja dzienna (1-2 kaps.) zawiera% referencyjnej wartości spożycia
Ekstrakt z aksamitki 120 - 240 mg -
W tym:    
Luteina 12 - 24 mg -
Zeaksantyna 1,2 - 2,4 mg -
Witamina A 800 - 1600 µg 100 - 200Podmiot działający na rynku:
AMC Pharma Limited
14 Chichester Way,
London E14 3EG, UK