Artro Protect Max - suplement diety

52,90 zł
60 kapsułek MASA NETTO 40 g
  • Suplement diety zawiera kolagen, glukozaminę, chondroitynę, ekstrakt z Boswellia serrata oraz witaminę C.

Suplement diety Artro Protect® Max obok składników, takich jak glukozamina, chondroityna, Boswellia serrata i witamina C, zawiera niezdenaturowany kolagen typu II.
Ten rodzaj kolagenu występuje wyłącznie w chrząstce, a tworzone przez niego włókna charakteryzują się dużą sprężystością i odpornością na obciążenia.
Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki, kości i zębów.
Glukozamina i chondroityna wchodzą w skład chrząstki stawowej.
Boswellia serrata wspiera zachowanie sprawności ruchowej w obrębie stawów.

Sposób użycia:
3 razy dziennie po 1 kapsułce pół godziny przed posiłkiem, popijając płynem.

Nie należy przekraczać zalecanej orcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny małych dzieci. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia oraz dzieciom poniżej 12. roku życia. Nie stosować u osób mających predyspozycje do tworzenia kamieni nerkowych lub chorujących na kamicę nerkową. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia.

Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej.

Składniki:
siarczan glukozaminy skorupiak, kapsułka (żelatyna, woda), ekstrakt z Boswellia serrata, siarczan chondroityny ryba, maltodekstryna, witamina C (kwas L-askorbinowy), substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, niezdenaturowany kolagen z kurczaka.

Substancje o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznym:Zalecana porcja dzienna (3 kaps.) zawiera:% referencyjnej wartości spożycia:
Siarczan glukozaminy 1200 mg -
Ekstrakt z Boswellia serrata 225 mg -
Siarczan chondroityny 150 mg -
Witamina C 60 mg 75
Niezdenaturowany kolagen z kurczaka 27 mg -
w tym: niezdenaturowany kolagen typ II 2,7 mg -Podmiot działający na rynku:
A-Z Medica Sp. z o.o.
ul. Władysława IV 13C
80-547 Gdańsk