Artro Protect MAX - suplement diety

35,90 zł
ILOŚĆ NETTO: 60 kapsułek
  • Suplement diety, który jako pierwszy na rynku zawiera natywny kolagen typu II
Suplement diety Artro Protect Max obok tradycyjnych składników, takich jak glukozamina, chondroityna, Boswellia serrata i witamina C, zawiera natywny kolagen typu II. Ten rodzaj kolagenu występuje wyłącznie w chrząstce, a tworzone przez niego włókna charakteryzują się dużą sprężystością i wysoką odpornością na obciążenia.

Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki, kości i zębów.

Glukozamina i chodroityna wchodzą w skład chrząstki stawowej.

Boswellia serrata wspiera zachowanie sprawności ruchowej w obrębie stawów.

Sposób użycia:
3 razy dziennie po 1 kapsułce pół godziny przed posiłkiem, popijając płynem.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia.

Składniki:
siarczan glukozaminy skorupiak, kapsułka (żelatyna, woda, barwniki - E 171, E 172), ekstrakt z Boswellia serrata, siarczan chondroityny ryba, witamina C (kwas l-askorbinowy), natywny kolagen typu II, substancja wypełniająca - maltodekstryna, substancja przeciwzbrylająca - stearynian magnezu.

Witaminy i substancje o działaniu odżywczym lub/i fizjologicznym Zalecana porcja dzienna (3 kapsułki) zawiera% referencyjnej wartości spożycia
Siarczan glukozaminy1 200 mg-
Ekstrakt z Boswellia serrata225 mg-
Siarczan chondroityny150 mg-
Witamina C60 mg75
Kolagen całkowity6,75 mg-


Podmiot działający na rynku:
A-Z Medica Sp. z o.o.
ul. Władysława IV 13C
80-547 Gdańsk