Aqua Minus - suplement diety

41,90 zł
60 kapsułek MASA NETTO 39 g
  • Magnez pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej
  • Pokrzywa zwyczajna zwiększa wydalanie wody przez nerki
  • Skrzyp polny przyczynia się do remineralizacji organizmu
  • Bazylia poprawia diurezę

Suplement diety Aqua Minus jest przeznaczony dla osób, które pragną pozbyć się nadmiaru wody z organizmu. Zatrzymywanie zbyt dużej ilości wody przez organizm może być przyczyną takich dolegliwości jak opuchlizna kostek i dłoni, wrażenie ciężkich nóg czy cellulit wodny. Liście pokrzywy zwyczajnej pobudzają układ moczowy do pracy i do zwiększenia wydalania wody. Skrzyp polny wspiera wydalnicze funkcje nerek oraz przyczynia się do remineralizacji ciała. Bazylia pospolita poprawia diurezę, co ułatwia eliminację nadmiaru wody. Magnez pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej.

Sposób użycia:
1 kapsułkę rano i 1 kapsułkę wieczorem, popijając płynem.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia.

Składniki:
sole magnezowe kwasu cytrynowego, ekstrakt z ziela pokrzywy (Urtica dioica), ekstrakt ze skrzypu polnego (Equisetum arvense), ekstrakt z bazylii pospolitej (Ocimum basilicum), kapsułka (żelatyna, woda), substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Substancje o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznymZalecana porcja dzienna (2 kapsułki) zawiera% referencyjnej wartości spożycia
Ekstrakt z liści pokrzywy 300 mg -
Ekstrakt ze skrzypu polnego 200 mg -
Ekstrakt z bazylii pospolitej 200 mg -
Magnez 64 mg 17Podmiot działający na rynku:
AMC Pharma Limited
14 Chichester Way
London E14 3EG, UK