192,00 zł
Oszczędzasz:
64,50 zł
Cardio Max Protect (90 kapsułek) - 2 op.
Nopal (90 kapsułek) - 1 op.
Cardio Corrigo® (60 kapsułek) - 1 op.

Mocne serce - zestaw na 1,5 miesiąca

 

 

Oferta jest ważna do 30 listopada2018 r. lub do wyczerpania zapasów.

Oferta nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 


Nopal - suplement diety

Nopal to meksykańska nazwa opuncji, znanej też jako figa indyjska lub figa kaktusowa. Głównym składnikiem suplementu są sproszkowane liście tej rośliny. 

Nopal wspiera odchudzanie i pomaga kontrolować masę ciała poprzez obniżanie apetytu i liczby spożywanych kalorii. Nowa formuła suplementu diety to aż 500 mg nopalu w jednej kapsułce, co daje porcję dzienną 1000–2000 mg.

 

Sposób użycia:
2 razy dziennie po jednej lub dwie kapsułki do posiłku, popijając płynem.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia.

Składniki:
sproszkowane liście opuncji (Opuntia ficus-indica), kapsułka (żelatyna, woda, barwniki - E 171, E 172).

Suplement diety Nopal – kraj pochodzenia suplementu diety Polska, miejsce pochodzenia składnika nopal (Opuntia ficus-indica) jest inne niż kraj pochodzenia suplementu diety.

Substancje o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznymZalecana porcja dzienna (2–4 kapsułki) zawiera
Sproszkowane liście opuncji (Opuntia ficus-indica) 1000 - 2000 mg

 

Podmiot działający na rynku:
AMC PHARMA LIMITED
2 Boatyard Apt., 
30 Ferry Street, 
London E14 3DT, UK

 


 

Cardio Max Protect - suplement diety

 

  • Udowodniono, że sterole roślinne obniżają poziom cholesterolu we krwi. Wysoki poziom cholesterolu jest czynnikiem ryzyka rozwoju choroby wieńcowej serca
  • Źródło l-argininy, stanowiącej prekursor tlenku azotu

 

Suplement diety zawiera w swoim składzie sterole roślinne. Udowodniono, że sterole roślinne obniżają poziom cholesterolu we krwi. Wysoki poziom cholesterolu jest czynnikiem ryzyka rozwoju choroby wieńcowej serca. Ponadto suplement diety stanowi źródło l-argininy, będącej prekursorem tlenku azotu.

 

Sposób użycia:
2 kapsułki przed śniadaniem i 2 kapsułki przed obiadem, popijając płynem.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej.

Suplement diety może nie być odpowiedni w żywieniu kobiet w ciąży lub karmiących piersią oraz dla dzieci w wieku poniżej pięciu lat. Należy stosować w ramach zrównoważonej i zróżnicowanej diety, obejmującej regularne spożywanie owoców i warzyw w celu utrzymania poziomów karotenoidów. Pacjenci zażywający leki na obniżenie stężenia cholesterolu powinni spożywać suplement diety wyłącznie pod kontrolą lekarza. Suplement diety nie jest przeznaczony dla ludzi, którzy nie muszą kontrolować swojego poziomu cholesterolu we krwi. Należy unikać spożycia dodatku steroli roślinnych w ilościach większych niż 3 g/dobę. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 1,5-2,4 g steroli roślinnych dziennie. Istnieje wiele czynników ryzyka choroby wieńcowej serca. Zmiana jednego z tych czynników ryzyka może wywierać korzystny wpływ lub nie wywierać go.

Składniki:
sterole roślinne, L-arginina, kapsułka (żelatyna, woda, barwnik - E 171), substancja wypełniająca - maltodekstryna, substancja przeciwzbrylająca - E 470b.

Substancje o działaniu odżywczym lub/i fizjologicznymZalecana porcja dzienna (4 kapsułki) zawiera
Sterole roślinne 1505 mg
L-arginina 1000 mg

 

Podmiot działający na rynku:
AMC Pharma Limited
2 Boatyard Apt.,
30 Ferry Street,
London E14 3DT, UK

 


 

Cardio Corrigo® - suplement diety

 

Polifenole w oliwie z oliwek pomagają w ochronie lipidów we krwi przed stresem oksydacyjnym.

 

Sposób użycia:
1 kapsułkę przed posiłkiem, popijając płynem.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia.

 

Składniki:
standaryzowany ekstrakt z oliwy z oliwek, kapsułka (żelatyna, woda, barwniki - E 171, E 172), substancja wypełniająca - maltodekstryna, substancja przeciwzbrylająca - E 470b.

Substancje o działaniu odżywczym lub/i fizjologicznymZalecana porcja dzienna (1 kapsułka) zawiera
Ekstrakt z oliwek (Olea europaea L.) standaryzowany na 1,5% hydroksytyrozolu 340 mg

 

Podmiot działający na rynku:
AMC Pharma Limited
2 Boatyard Apt.,
30 Ferry Street,
London E14 3DT, UK