Oczyszczanie organizmu

259,00 zł
Oszczędzasz:
101,90 zł
Program Oczyszczanie (30 sasz.) – 1 op.
Koenzym Q10 Plus (60 kaps.) – 1 op.
Yucca Plus® (60 kap.) – 1 op.
PRZESYŁKA GRATIS!

Oczyszczanie organizmu - zestaw na 1 miesiąc

 

Dbaj o siebie i... oszczędzaj

Mówi się, że na zdrowiu nie wolno oszczędzać. To bardzo mądra maksyma, lecz gdy nadarza się okazja, dzięki której w portfelu może nam zostać dodatkowe 100 złotych – dlaczego z niej nie skorzystać?

 

Oferta jest ważna do 31 października 2018 r. lub do wyczerpania zapasów.
Oferta nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

 


Program Oczyszczanie - suplement diety

Składniki suplementu diety:

  • wykazują właściwości detoksykujące (aloes, karczoch)
  • przyczyniają się do prawidłowego metabolizmu (borówka, ostrokrzew paragwajski, cholina, tiamina, niacyna, witamina B6)
  • wspierają zdrowie układu pokarmowego i trawienie (karczoch, zarzaparilla)
  • zwiększają wydalanie wody przez nerki (ostrokrzew paragwajski, karczoch)
  • wspomagają prawidłowe funkcjonowanie wątroby (cholina, karczoch)
  • przyczyniają się do ochrony przed uszkodzeniem oksydacyjnym (borówka, ostrokrzew paragwajski, karczoch)

 

Formuła suplementu diety Program Oczyszczanie - Detoks + ochrona przed wolnymi rodnikami została opracowana z myślą o osobach pragnących kompleksowo oczyścić swój organizm. Oczyszczanie zaleca się przynajmniej dwa razy w roku: wiosną i jesienią. Jest ono również wskazane przed rozpoczęciem każdego programu suplementacji.

Aloes wykazuje właściwości detoksykujące. Karczoch zwyczajny wspiera detoksykację organizmu, zdrowie wątroby i trawienie. Ostrokrzew paragwajski wspomaga metabolizm tłuszczów. Zarzaparilla wspiera zdrowie układu pokarmowego. Borówka czernica przyczynia się do prawidłowego metabolizmu węglowodanów, tłuszczów i białek. Cholina wspomaga utrzymanie prawidłowego funkcjonowania wątroby oraz bierze udział w prawidłowym metabolizmie tłuszczów. Ostrokrzew paragwajski i karczoch zwiększają wydalanie wody przez nerki. Tiamina, niacyna i witamina B6 sprzyjają utrzymaniu prawidłowego metabolizmu energetycznego. Ze względu na swoje właściwości przeciwutleniające, aloes, ostrokrzew paragwajski, karczoch i borówka czernica przyczyniają się do ochrony DNA, białek i lipidów przed uszkodzeniem oksydacyjnym.

W każdej saszetce Programu Oczyszczanie znajduje się gotowa porcja suplementu diety przeznaczona na jedno użycie. Suplement diety nie zawiera sztucznych barwników ani aromatów. Swój przyjemny, owocowy smak zawdzięcza zawartości liofilizowanych owoców czarnej porzeczki.

Zawiera substancję słodzącą.

 

Sposób użycia:
zawartość saszetki wsypać do szklanki z ciepłą wodą. Wymieszać i wypić. Stosować 1 saszetkę dziennie.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia. Przechowywać w miejscu suchym, w temperaturze pokojowej. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia.

 

Składniki:
fruktooligosacharydy, czarna porzeczka liofilizowana (Ribes nigrum L.), ekstrakt z ostrokrzewu paragwajskiego (Ilex paraguariensis), ekstrakt z karczocha zwyczajnego (Cynara scolymus), ekstrakt z zarzaparilli (Smilax officinalis), dwuwinian choliny, ekstrakt z borówki czernicy (Vaccinium myrtillus), ekstrakt z aloesu (Aloe vera L.), niacyna (amid kwasu nikotynowego), substancja słodząca – glikozydy stewiolowe, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), tiamina (chlorowodorek tiaminy).

Składniki o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznymZalecana porcja dzienna (1 saszetka) zawiera% referencyjnej wartości spożycia
Fruktooligosacharydy 2,823 g -
Czarna porzeczka liofilizowana ((Ribes nigrum L.) 750 mg -
Ekstrakt z ostrokrzewu paragwajskiego (Ilex paraguariensis) 350 mg -
Ekstrakt z karczocha zwyczajnego (Cynara scolymus) 300 mg -
Ekstrakt z zarzaparilli (Smilax officinalis) 300 mg -
Ekstrakt z borówki czernicy (Vaccinium myrtillus) 170 mg -
Cholina 102 mg -
Ekstrakt z aloesu (Aloe vera L.) 50 mg -
Niacyna 4 mg 25
Witamina B6 0,7 mg 50
Tiamina 0,28 mg 25

 

Podmiot działający na rynku:
AMC Pharma Limited
2 Boatyard Apt., 30 Ferry Street,
London E14 3DT,
United Kingdom


 

Koenzym Q10 Plus - suplement diety 

Suplement diety wzbogaca dietę o koenzym Q10, lecytynę, witaminę E oraz selen.


Sposób użycia:
1 kapsułkę przed posiłkiem, popijając płynem.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia.


Składniki:
lecytyna 50% soja, kapsułka (żelatyna, woda, barwniki - E 171, E 172), koenzym Q10, witamina E (octan DL-alfa-tokoferolu), selen (drożdże selenowe), maltodekstryna, substancja przeciwzbrylająca - E 470b.

Substancje o działaniu odżywczym lub/i fizjologicznymZalecana porcja dzienna (1 kapsułka) zawiera% referencyjnej wartości spożycia
Lecytyna 150 mg -
Koenzym Q10 30 mg -
Witamina E 6 mg 50
Selen 60 µg 109

Podmiot działający na rynku:
AMC Pharma Limited
2 Boatyard Apt., 30 Ferry Street,
London E14 3DT,
United Kingdom
 

 

Yucca Plus® - suplement diety

 
  • Czosnek niedźwiedzi pomaga w usuwaniu metali ciężkich z organizmu
  • Yucca pomaga oczyścić organizm z toksyn

 

Zawarte w roślinie yucca saponiny działają odtruwająco. Zmniejszają napięcie powierzchniowe zalegających w organizmie osadów i innych toksycznych substancji, rozcieńczają je i w ten sposób pomagają w ich usuwaniu.

Drugi składnik suplementu diety, czosnek niedźwiedzi, dzięki wysokiej zawartości siarki wspomaga wydalanie szkodliwych metali ciężkich, takich jak rtęć czy ołów.

 

Sposób użycia:
3 razy dziennie po jednej kapsułce przed posiłkiem, popijając płynem.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia.

 

Składniki:
ekstrakt z yucca (Yucca spp.), ekstrakt z czosnku niedźwiedziego (Allium ursinum), kapsułka (żelatyna, woda, barwniki - E 171, E 172), substancja wypełniająca – maltodekstryna, substancja przeciwzbrylająca – E 470b.

Substancje o działaniu odżywczym lub/i fizjologicznymZalecana porcja dzienna (3 kapsułki) zawiera
Ekstrakt z yucca 1200 mg
W tym: saponiny 360 mg
Ekstrakt z czosnku niedźwiedziego 300 mg
W tym: alicyna 3 mg

 

Podmiot działający na rynku:
AMC Pharma Limited
2 Boatyard Apt.,
30 Ferry Street,
London E14 3DT, UK