Oczyszczanie i antyoksydacja

231,00 zł
Oszczędzasz:
85,90 zł
Program Oczyszczanie (30 sasz.) – 1 op.
Proliferatin Control® (90 kapsułek) – 1 op.

Oczyszczanie i antyoksydacja - zestaw  na 1 miesiąc

 

Oferta jest ważna do 31 stycznia 2021 r. lub do wyczerpania zapasów.
Oferta nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.


Program Oczyszczanie - suplement diety

Składniki suplementu diety:

  • wykazują właściwości detoksykujące (aloes, karczoch)
  • przyczyniają się do prawidłowego metabolizmu (borówka, ostrokrzew paragwajski, cholina, tiamina, niacyna, witamina B6)
  • wspierają zdrowie układu pokarmowego i trawienie (karczoch, zarzaparilla)
  • zwiększają wydalanie wody przez nerki (ostrokrzew paragwajski, karczoch)
  • wspomagają prawidłowe funkcjonowanie wątroby (cholina, karczoch)
  • przyczyniają się do ochrony przed uszkodzeniem oksydacyjnym (borówka, ostrokrzew paragwajski, karczoch)

 

Formuła suplementu diety Program Oczyszczanie - Detoks + ochrona przed wolnymi rodnikami została opracowana z myślą o osobach pragnących kompleksowo oczyścić swój organizm. Oczyszczanie zaleca się przynajmniej dwa razy w roku: wiosną i jesienią. Jest ono również wskazane przed rozpoczęciem każdego programu suplementacji.

Aloes wykazuje właściwości detoksykujące. Karczoch zwyczajny wspiera detoksykację organizmu, zdrowie wątroby i trawienie. Ostrokrzew paragwajski wspomaga metabolizm tłuszczów. Zarzaparilla wspiera zdrowie układu pokarmowego. Borówka czernica przyczynia się do prawidłowego metabolizmu węglowodanów, tłuszczów i białek. Cholina wspomaga utrzymanie prawidłowego funkcjonowania wątroby oraz bierze udział w prawidłowym metabolizmie tłuszczów. Ostrokrzew paragwajski i karczoch zwiększają wydalanie wody przez nerki. Tiamina, niacyna i witamina B6 sprzyjają utrzymaniu prawidłowego metabolizmu energetycznego. Ze względu na swoje właściwości przeciwutleniające, aloes, ostrokrzew paragwajski, karczoch i borówka czernica przyczyniają się do ochrony DNA, białek i lipidów przed uszkodzeniem oksydacyjnym.

W każdej saszetce Programu Oczyszczanie znajduje się gotowa porcja suplementu diety przeznaczona na jedno użycie. Suplement diety nie zawiera sztucznych barwników ani aromatów. Swój przyjemny, owocowy smak zawdzięcza zawartości liofilizowanych owoców czarnej porzeczki.

Zawiera substancję słodzącą.

 

Sposób użycia:
zawartość saszetki wsypać do szklanki z ciepłą wodą. Wymieszać i wypić. Stosować 1 saszetkę dziennie.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia. Przechowywać w miejscu suchym, w temperaturze pokojowej. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia.

 

Składniki:
fruktooligosacharydy, czarna porzeczka liofilizowana (Ribes nigrum L.), ekstrakt z ostrokrzewu paragwajskiego (Ilex paraguariensis), ekstrakt z karczocha zwyczajnego (Cynara scolymus), ekstrakt z zarzaparilli (Smilax officinalis), dwuwinian choliny, ekstrakt z borówki czernicy (Vaccinium myrtillus), ekstrakt z aloesu (Aloe vera L.), niacyna (amid kwasu nikotynowego), substancja słodząca – glikozydy stewiolowe, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), tiamina (chlorowodorek tiaminy).

Składniki o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznymZalecana porcja dzienna (1 saszetka) zawiera% referencyjnej wartości spożycia
Fruktooligosacharydy 2,823 g -
Czarna porzeczka liofilizowana ((Ribes nigrum L.) 750 mg -
Ekstrakt z ostrokrzewu paragwajskiego (Ilex paraguariensis) 350 mg -
Ekstrakt z karczocha zwyczajnego (Cynara scolymus) 300 mg -
Ekstrakt z zarzaparilli (Smilax officinalis) 300 mg -
Ekstrakt z borówki czernicy (Vaccinium myrtillus) 170 mg -
Cholina 102 mg -
Ekstrakt z aloesu (Aloe vera L.) 50 mg -
Niacyna 4 mg 25
Witamina B6 0,7 mg 50
Tiamina 0,28 mg 25

 

Podmiot działający na rynku:
AMC PHARMA LIMITED
14 Chichester Way, 
London E14 3EG, UK

 


 

Proliferatin Control®

 

Argania żelazna pomaga w walce ze starzeniem się komórek:

  • ogranicza niekontrolowany wzrost komórek
  • ogranicza spontaniczną proliferację komórek
  • walczy z powstawaniem wolnych rodników

 

Głównym składnikiem suplementu diety Proliferatin Control jest argania żelazna, z której nasion produkuje się olej arganowy. Przeciwutleniacze zawarte w arganii żelaznej chronią komórki przed stresem oksydacyjnym, a co za tym idzie, opóźniają procesy ich starzenia się. Argania ma także działanie antyproliferacyjne - ogranicza niekontrolowane podziały i wzrost komórek.

 

Sposób użycia:
1 kapsułkę 3 razy dziennie do posiłku, popijając płynem.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia.

 

Składniki:
olej arganowy (Argania spinosa L.), kapsułka (żelatyna, woda), witamina E (octan DL-alfa-tokoferylu).

Substancje o działaniu odżywczym lub/i fizjologicznymZalecana porcja dzienna (3 kapsułki) zawiera% referencyjnej wartości spożycia
Olej arganowy 1479 mg -
Witamina E 12 mg 100

 

Podmiot działający na rynku:
AMC Pharma Limited
14 Chichester Way
London E14 3EG, UK