Program Oczyszczanie (500 g) - suplement diety

249,00 zł
MASA NETTO: 500 g w postaci sypkiej
  • Saponiny znajdujące się w juce obniżają napięcie powierzchniowe wszelkich osadów i złogów, rozcieńczają je i w ten sposób pomagają w usunięciu tych szkodliwych substancji z ludzkiego organizmu
  • Cykoria wspiera zdrowie wątroby, a dzięki temu sprzyja procesom detoksykacyjnym
  • Aloes pomaga w oczyszczaniu organizmu
  • Borówka przyczynia się do prawidłowego metabolizmu oraz wykazuje działanie przeciwutleniające
  • Czarny bez zwiększa wydalanie wody przez nerki
Wszystkie składniki zawarte w suplemencie diety Program Oczyszczanie: inulina z cykorii oraz jukka, aloes, borówka i czarny bez są pochodzenia naturalnego. Cykoria wspiera zdrowie wątroby, a dzięki temu sprzyja procesom detoksykacyjnym. Zawarte w juce saponiny poprzez obniżenie napięcia powierzchniowego osadów i złogów, rozcieńczają je i w ten sposób pomagają w usuwaniu ich z organizmu. Usuwanie toksyn wspomaga także aloes. Borówka przyczynia się do prawidłowego metabolizmu węglowodanów, tłuszczów i białek, a czarny bez zwiększa wydalanie wody przez nerki.

Sposób użycia:
2 razy dziennie po 1 czubatej miarce (8,35 g) przed posiłkami rano i wieczorem. Zmieszać z 1/2 szklanki płynu (wody lub soku) i wypić. Popić dodatkową porcją płynu. Łączna ilość przyjętego płynu na porcję suplementu diety nie powinna być mniejsza niż 250 ml.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia.

Składniki:
inulina z cykorii (Cichorium intybus), ekstrakt z jukki (Yucca schidigera), ekstrakt z aloesu (Aloe vera), ekstrakt z borówki czernicy (Vaccinium angustifolium), ekstrakt z czarnego bzu (Sambucus nigra).

Substancje o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznym Zalecana porcja dziennna (16,7 g) zawiera
Inulina z cykorii12 g
Ekstrakt z jukki3,5 g
Ekstrakt z aloesu400 mg
Ekstrakt z borówki czernicy400 mg
Ekstrakt z czarnego bzu400 mg


Podmiot działający na rynku:
AMC PHARMA LIMITED
2 Boatyard Apt.
30 Ferry Street
London E14 3DT
United Kingdom

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.