MemoVigor - suplement diety

59,00 zł
60 kapsułek MASA NETTO 45 g
  • Kofeina pomaga zwiększyć szybkość czasu reakcji
  • Bazylia chroni komórki nerwowe i stymuluje procesy pamięciowe
  • Damiana wspiera kondycję psychiczną w warunkach stresu i napięcia nerwowego
  • Tiamina pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego
Po suplement diety MemoVigor mogą sięgnąć osoby pragnące złagodzić skutki stresu, a także poprawić pamięć i koncentrację. Zawarta w suplemencie diety kofeina pomaga zwiększyć czujność, mierzoną jako szybkość czasu reakcji. Bazylia chroni komórki nerwowe i ma pozytywny wpływ na pamięć. Damiana przyczynia się do optymalnej aktywności umysłowej i poznawczej, a ponadto wspomaga psychikę w okresach, w których jesteśmy narażeni na stres i wzmożone napięcie nerwowe. Tiamina (witamina B1) wpływa na właściwą pracę układu nerwowego.

Sposób użycia:
2 razy dziennie po jednej kapsułce po posiłku, popijając płynem.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia.

Zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży (28 mg)

Składniki:
standaryzowany ekstrakt z zielonej kawy (Coffea arabica), ekstrakt z bazylii pospolitej (Ocimum basilicum), ekstrakt z damiany (Turnera diffusa), kapsułka (żelatyna, woda, barwnik – E 171), ekstrakt z guarany (Paullinia cupana), tiamina (chlorowodorek tiaminy), maltodekstryna, substancja przeciwzbrylająca – E 470b.

Substancje o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznym: Zalecana porcja dzienna (2 kapsułki) zawiera: % referencyjnej wartości spożycia:
Ekstrakt z zielonej kawy 400 mg -
W tym:
Kwas chlorogenowy 200 mg -
Kofeina 16 mg -
Ekstrakt z bazylii pospolitej 400 mg -
Ekstrakt z damiany 300 mg -
Ekstrakt z guarany 120 mg -
W tym:
Kofeina 12 mg -
Tiamina 0,77 mg 70Podmiot działający na rynku:
AMC Pharma Limited
2 Boatyard Apt.,
30 Ferry Street,
London E14 3DT,
UK