Suplement diety Zielona kawa przeznaczony jest dla osób odchudzających się. Suplement diety jest standaryzowany na kwas chlorogenowy i kofeinę. Kwas chlorogenowy to kwas organiczny, który występuje w różnych roślinach, jednak jego zawartość w zielonej kawie jest szczególnie wysoka.

Sposób użycia:
1 kapsułka dziennie przed posiłkiem, popijając płynem.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia. Zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży (14 mg).

Suplement diety A-Z Zielona Kawa - kraj pochodzenia suplementu diety Polska, miejsce pochodzenia składnika zielonej kawy (Coffea arabica L.) jest inne niż kraj pochodzenia suplementu diety.

Składniki:
standaryzowany ekstrakt z zielonej kawy (Coffea arabica), kapsułka (żelatyna, woda), maltodekstryna, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Substancje o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznym: Zalecana porcja dzienna (1 kapsułka) zawiera:
Standaryzowany ekstrakt z zielonej kawy (Coffea arabica)400 mg
W tym:
Kwas chlorogenowy200 mg
Kofeina14 mg


Podmiot działający na rynku:
A-Z Medica Sp. z o.o.
ul. Władysława IV 13C
80-547 Gdańsk