Vilcacora plus chrząstka rekina - suplement diety

99,90 zł
100 kapsułek MASA NETTO 67 g
Składniki suplementu diety:
  • są potrzebne do utrzymania zdrowych kości (wapń)
  • zwiększają odporność organizmu (vilcacora)
Suplement diety Vilcacora plus chrząstka rekina zawiera składniki wspomagające narządy ruchu – wapń (potrzebny do utrzymania zdrowych kości) i vilcacorę. Chrząstka rekina stanowi mieszaninę wapnia i fosforu w optymalnych proporcjach 2:1 oraz kompleksu białkowo-mukopolisacharydowego zawierającego kolagen łącznie z siarczanem chondroityny. Skład suplementu diety został wzbogacony o vilcacorę (Uncaria tomentosa), która pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu stawów, a ponadto ma działanie immunostymulujące.

Sposób użycia:
3 razy dziennie po 1 kapsułce przed posiłkami, popijając płynem.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym, w temperaturze pokojowej. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia, osobom z niskim ciśnieniem oraz dzieciom poniżej 12-go roku życia. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia.

Składniki:
sproszkowana chrząstka rekina ryba , kapsułka (żelatyna, woda, barwniki - E 171, E 172), ekstrakt z vilcacory (Uncaria tomentosa), maltodekstryna, substancja przeciwzbrylająca - E 470b.

Substancje o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznym Zalecana porcja dziennna (3 kapsułki) zawiera% referencyjnej wartości spożycia
Chrząstka rekina900 mg-
W tym:
Wapń198 mg24,75
Fosfor108 mg15,43
Ekstrakt z vilcacory75 mg-
W tym:
Alkaloidy oksoindolowe1,5 mg-


Podmiot działający na rynku:
AMC PHARMA LIMITED
2 Boatyard Apt.,
30 Ferry Street,
London E14 3DT, UK