Sangre de drago (Croton lechleri) to drzewo osiągające wysokość od 10 do 20 m. Jest odporne na wahania klimatyczne i zmienne warunki pogodowe. Rośnie w Andach na stokach wąwozów oraz w lasach tropikalnych górnego dorzecza Amazonki. Występuje głównie w Peru, Brazylii, Ekwadorze, Meksyku i Dominikanie na wysokości od 300 do 2080 m n.p.m. Po nacięciu kory z drzewa wypływa żywica o ciemnoczerwonym zabarwieniu, której roślina zawdzięcza swoją malowniczą nazwę „smocza krew”.

Sposób użycia:
3 razy dziennie po jednej kapsułce po posiłku, popijając płynem.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w posób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia.

Składniki:
sproszkowane Sangre de drago (Croton lechleri), kapsułka (żelatyna, woda, barwnik – E 171, E172), substancja przeciwzbrylająca - E 470b.

Zalecana porcja dzienna do spożycia (3 kapsułki) zawiera 1350 mg sproszkowanego sangre de drago (Croton lechleri).


Podmiot działający na rynku:
AMC Pharma Limited
14 Chichester Way
London E14 3EG, UK