Profigura - suplement diety

49,00 zł
60 kapsułek MASA NETTO 45 g
  • Tiamina przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego
Suplement diety Profigura przeznaczony jest dla osób dbających o prawidłową wagę ciała. Zawiera ekstrakt z melonowca właściwego, który poprzez działanie moczopędne i proteolityczne redukuje tkankę tłuszczową. Wchodząca w skład suplementu diety tiamina przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, damiana natomiast przyczynia się do kontroli masy ciała przez regulację perystaltyki żołądka. Ponadto suplement diety wzbogacono o ekstrakt zielonej kawy. Zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży (28 mg).

Sposób użycia:
2 razy dziennie po jednej kapsułce przed posiłkiem, popijając płynem.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia.

Składniki:
standaryzowany ekstrakt z zielonej kawy (Coffea arabica), ekstrakt z damiany (Turnera diffusa), kapsułka (żelatyna, woda, barwnik – E 171), ekstrakt z melonowca właściwego (Carica papaya), tiamina (chlorowodorek tiaminy), substancja przeciwzbrylająca – E 470b.

Substancje o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznym Zalecana porcja dzienna (2 kapsułki) zawiera% referencyjnej wartości spożycia
Ektrakt z zielonej kawy700 mg-
W tym:
Kofeina28 mg-
Kwas chlorogenowy350 mg-
Ekstrakt z damiany400 mg-
Ekstrakt z melonowca właściwego200 mg-
Tiamina1,1 mg100


Podmiot działający na rynku:
AMC PHARMA LIMITED
2 Boatyard Apt.,
30 Ferry Street,
London E14 3DT,
United Kingdom