Manayupa - suplement diety

124,00 zł
OBJĘTOŚĆ NETTO 80 ml
  • Desmodium będące składnikiem suplementu diety chroni wątrobę
alk. 45% obj.

Manayupa (Desmodium molliculum) jest wieloletnią rośliną krzewiastą dochodzącą do ok. 50 cm długości. Roślina występuje wyłącznie w kilku górzystych prowincjach Peru. Rośnie zwykle między skałami, choć miewa stanowiska również na glebach gliniastych. Manayupę spotyka się niekiedy na wysokości ok. 1000, lecz przede wszystkim na poziomie od 3000 do 4000 m n.p.m. Mimo że Manayupa naturalnie występuje jedynie na niewielkich obszarach Andów, jest szeroko rozpropagowana wśród amazońskiej ludności miejscowej. Surowiec zielarski stanowi ziele bez korzenia, a niekiedy tylko liście Manayupy.

Sposób użycia:
3 razy dziennie po 15 kropli rozcieńczonych w 50 ml wody, 30 minut przed posiłkiem.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia. Przed użyciem wstrząsnąć.

Składniki:
manayupa (Desmodium molliculum), alkohol etylowy, woda demineralizowana.

Zalecana porcja dzienna do spożycia 45 kropli zawiera 2250 mg wodno-etanolowego ekstraktu z manayupa (Desmodium molliculum).


Podmiot działający na rynku:
AMC Pharma Limited
2 Boatyard Apt.
30 Ferry Street,
London E14 3DT
United Kingdom

Opinie

There are yet no reviews for this product.