215,00 zł
Oszczędzasz:
92,51 zł
Sangre de drago (60 ml) - 1 op.
Curcumin Pro (60 kaps.) - 1 op.
Mastika Gold (84 kaps.) - 1 op..

Dobre trawienie - zestaw na 1 miesiąc

 

Oferta jest ważna do 28 lutego 2019 r. lub do wyczerpania zapasów.
Oferta nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.Sangre de drago - suplement diety

alk. 15% obj.

Sangre de drago (Croton lechleri) to drzewo osiągające wysokośc od 10 do 20 m. Jest odporne na wahania klimatyczne i zmienne warunki pogodowe. Rośnie w Andach na stokach wąwozów oraz w lasach tropikalnych górnego dorzecza Amazonki. Występuje głównie w Peru, Brazylii, Ekwadorze, Meksyku i Dominikanie na wysokości od 300 do 2080 m n.p.m. Po nacięciu kory drzewa wypływa żywica o ciemnoczerwonym zabarwieniu, której roślina zawdzięcza swoją malowniczą nazwę "smocza krew".

 

Sposób użycia:
3 razy dziennie po 5 kropli rozcieńczonych w 50 ml wody, po posiłku.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia. Przed użyciem wstrząsnąć.

Składniki:
sangre de drago (Croton lechleri), alkohol etylowy.

Zalecana porcja dzienna 15 kropli zawiera 750 mg oleożywicy z sangre de drago.

 

Podmiot działający na rynku:
AMC Pharma Limited
2 Boatyard Apt., 30 Ferry Street,
London E14 3DT,
United Kingdom


 

Curcumin Pro - suplement diety

Kurkuma wpływa na układ trawienny (łagodzi niestrawność, wzdęcia, obniża cholesterol, posiada działanie żółciotwórcze), układ nerwowy (działanie neuroprotekcyjne). Ma działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne. Wspiera odporność i posiada działanie przeciwutleniające.

Kurkumina zawarta w kurkumie jest substancją bardzo trudno przyswajalną przy czym szybko metabolizowaną. Kurkumna w naszym preparacie jest otoczona cząstęczką gamma cyklodekstryny (wielocukier ze skrobi). Cyklodekstryna tworzy kompleks z kurkuminą, dzięki czemu w organizmie dochodzi do jej powolnego uwalniania. Taki kompleks poprawia wchłanialność kurkuminy dziesięciokrotnie.

 

Sposób użycia:
1 kapsułkę rano, popijając płynem.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia.

Składniki:
kapsułka (żelatyna, woda, barwniki - E 171, E 172), kompleks cyklodekstryny z kurkuminą, substancja wypełniająca – maltodekstryna, substancja przeciwzbrylająca – E470b.

Substancje o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznymZalecana porcja dzienna (1 kaps.) zawiera
Bioprzyswajalny kompleks cyklodekstryny z kurkuminą (15% kurkuminy) 90 mg

 

Podmiot działający na rynku:
AMC Pharma Limited
2 Boatyard Apt., 30 Ferry Street,
London E14 3DT,
United Kingdom 


 

Mastika Gold - suplement diety

 

Suplement diety wzbogaca dietę o chios mastika. Mastika to znana od tysiącleci żywica z wiecznie zielonego drzewa Pistacia lentiscus. Rośnie ono tylko na leżącej na Morzu Egejskim greckiej wyspie Chios. W Grecji mastika nazywana jest także "łzami Boga" lub "łzami z Chios", gdyż wyciekająca z drzewa kleista żywica przybiera kształt kropel przypominających łzy. Zbiera się ją, nacinając delikatnie korę drzewa, a następnie suszy na słońcu.

Sposób użycia:
Przez pierwsze dwa tygodnie 2 razy po 2 kapsułki dziennie (rano i wieczorem), popijając płynem. Po tym okresie zmniejszyć porcję do 2 kapsułek (wieczorem), popijając płynem.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej.

Suplement diety Mastika Gold – kraj pochodzenia suplementu diety Wielka Brytania, miejsce pochodzenia składnika mastika (Pistacia lentiscus) jest inne niż kraj pochodzenia suplementu diety.

 

Składniki:
sproszkowana chios mastika (Pistacia lentiscus), kapsułka (żelatyna, woda, barwniki - E 171, E 172), maltodekstryna, substancja przeciwzbrylająca - E 470b.

Substancje o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznymZalecana porcja dzienna (2-4 kapsułki) zawiera
Sproszkowana mastika 960 mg – 1920 mg

 

Podmiot działający na rynku:
AMC Pharma Limited,
14 Chichester Way, 
London E14 3EG, UK