A-Z Tape Dynamiczne wsparcie karku

64,90 zł
5 aplikacji
Stosowana w bólach karku.
GRATIS
Zamów opakowanie zbiorcze zawierające 5 aplikacji taśm A-Z Tape, a 1 dowolnie wybraną aplikację otrzymasz w prezencie! Wybierz gratisową aplikację z listy powyżej.
Wyrób medyczny.

Zestaw przyciętych i gotowych do użycia taśm kinezjologicznych, profesjonalnie zaprojektowanych w celu dynamicznego wsparcia szyi i karku.

Aplikacja taśm A-Z Tape zmniejsza ból karku, przyspiesza regenerację po wysiłku i pomaga zapobiegać powstawaniu dalszych kontuzji. Zestaw może być stosowany zarówno po urazach karku i szyi, jak i przez osoby uskarżające się na ból karku wskutek długotrwałego przebywania w niewygodnej pozycji – na przykład wielogodzinnej pracy przy komputerze.

Opakowanie zawiera dwa paski wykonane z tkaniny bawełnianej z 5% domieszką spandeksu. Materiał przepuszcza powietrze i pozwala skórze oddychać. Hipoalergiczny i trwały klej akrylowy zapewnia taśmie długi czas przylegania do ciała (5 dni). Nie zawiera lateksu ani substancji lekowych. Produkt jednorazowego użytku.

Sposób użycia:
- jeden pasek przecinamy w poprzek na pół
- bazę pierwszej połówki paska mocujemy na linii włosów po jednej stronie kręgosłupa, a następnie pochylamy głowę w dół
- naklejamy środek bez napięcia, prostujemy szyję i mocujemy bazę także bez napięcia
- drugą połowę paska naklejamy symetrycznie po drugiej stronie kręgosłupa, dokładnie w taki sam sposób
- mocujemy bazę całego paska do jednego ramienia, a środkową jego część napinamy do 50% i tak naklejamy; drugą bazę mocujemy na drugim ramieniu bez napięcia

Wytwórca:
AMC PHARMA LIMITED
2 Boatyard Apt. 30 Ferry Street
London E14 3DT
United Kingdom


Kark - film instruktażowy wideo

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.